Flaggspel

356351

FLAGGSPEL, tidigt 1900-tal, bomull, bokstav A-Z, originalsäck medföljer, längd per flagga ca 44 cm
PROVENIENS: Tullverket

Bruksslitage, fläckar

Diverse, Samlarobjekt, Nautica/Technica

Rum 3

Flaggspel
Budhistorik (49 bud)
2283836
6 800
2283837
6 600
2283836
6 400
2283835
6 200
2283824
6 000

Slutpris SEK:
6 800
685 EUR, 778 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.