Bokskåp renässans

356347

BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, 2-delat, trädekor av blomster samt kannelyrer, flyttbara hyllplan, höjd ca 229, 93x43 cm, nycklar medföljer

Renoverat, kompletterat, delvis omarbetat, senare bemålat, slitage

Ändringar/tillägg
Nycklar(2) medföljer, avhämtas vid Utlämningen

Rum 4

Bokskåp renässans

Budhistorik (39 bud)
2287480
5 600
2287474
5 400
2287473
5 200
2287466
5 000
2287444
4 800

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.