Matta Kazzak

356346

ORIENTMATTA, Kazzak, 1900-talets början, medaljonger på mörkblå botten, 232x132 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Jämt slitage, mindre lagningar

Mattor/Textilier

Geijersgatan 14, Göteborg

Matta Kazzak

Budhistorik (28 bud)
2284508
5 800
2284502
5 600
2284497
5 400
2284496
5 200
2284495
5 000

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.