Skänk 1900-tal

356343

SKÄNK, 1900-talets mitt, 13-lådig, bemålad, höjd ca 87, 105x33 cm

Renoverat, komplettarat

Ändringar/tillägg
En blindlåda

Rum 21

Skänk 1900-tal

Budhistorik (42 bud)
2286133
5 400
2286113
5 200
2286121
5 200
2286113
5 000
2286116
4 800

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.