Sven Jonsson färglitografi

356337

SVEN JONSSON (1902-1981): Komposition, signerad Sven Jonsson, EA, färglitografi, ca 38 x 45,5 cm

Fack 34

Sven Jonsson färglitografi
Budhistorik (9 bud)
2285066
700
2286184
650
2285066
600
2286182
550
2285066
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.