Uniformsmössor

356329

UNIFORMSMÖSSOR, 12 st, 1900-tal, i form av baskrar, pälsmössor och hattar
PROVENIENS: Tullverket

Vapen/Medaljer

Monter 31

Uniformsmössor

Budhistorik (6 bud)
2283298
700
2282547
650
2282547
450
2282191
2276835

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.