Ljuskrona venetiansk stil

356327

LJUSKRONA, 1900-talets mitt, 5-armad, venetiansk stil, höjd ca 56, diameter 55 cm

Ljushöljen med skador

Belysning, Ljuskronor

Rum 5

Ljuskrona venetiansk stil
Budhistorik (2 bud)

2283408
500
2273703

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.