Matbord

356325

MATBORD, 1900-tal, rödmålat, oval skiva, höjd 77, 140x110 cm

Benspricka, ytslitage

Rum 11

Matbord

Budhistorik (19 bud)
2283785
1 300
2283784
2283772
2283782
2283772

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.