Stolar 1800-tal

356323

STOLAR, 6 st., 1800-talets mitt, bemålade, sitthöjd ca 44 cm

Senare bemålade

Rum 6

Stolar 1800-tal

Budhistorik (31 bud)
2286754
4 600
2286752
4 400
2286730
4 200
2286716
2286716
3 600

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.