Garnvåg

356319

GARNVÅG, 5 st, F.R. POLLER, Leipzig, tidigt 1900-tal, i lackerad metall, höjd 80 cm
PROVENIENS: Tullverket

Bruksslitage

Diverse

Rum 2

Garnvåg

Budhistorik (24 bud)
2283741
3 400
2283743
3 400
2283741
3 200
2283740
2283740
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.