Garnvåg

356318

GARNVÅG, 5 st, F.R. POLLER, Leipzig, tidigt 1900-tal, lackerad metall, höjd 80 cm

Bruksslitage

Diverse

Rum 12

Garnvåg

Budhistorik (15 bud)
2283470
2283481
2 800
2283470
2 600
2283474
2 400
2283470

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.