Distansmätare

356308

DISTANSMÄTARE, tidigt 1900-tal, mässing och lackerad metall, i trälåda, längd mätenhet 26 cm
PROVENIENS: Tullverket

Bruksslitage

Diverse, Samlarobjekt, Nautica/Technica

Rum 2

Distansmätare

Budhistorik (12 bud)
2277635
850
2283475
2277635
750
2283461
700
2277635
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.