Kista

356306

KISTA, 1800-tal, bemålad furu samt metallbeslag, tre lås, höjd 59, 90x62 cm
PROVENIENS: Tullverket

Kraftigt slitage, skador, låst utan nycklar

Diverse

Rum 2

Kista

Budhistorik (7 bud)
2284688
600
2283797
550
2281638
500
2280646
450
2278704

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.