Roland Svensson litografier

356303

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2), "Pelarvinter vid Svvansbryggan" samt båt på strand, signerade och numrerade, ca 37 x 28 resp 27 x 38 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Båt på strand med dedikation, smärre blekt

Tavelvagn 28

Roland Svensson litografier

Budhistorik (6 bud)
2280980
500
2281108
500
2280980
450
2281106
2280980

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.