Hyllsystem 1950-tal

356302

HYLLSYSTEM, 1950-tal, teak, bar- och vitrinskåp, bredd ca 300, höjd ca 210 cm

Ej monterat, slitage/märken, hyllplan av glas med mindre nagg

Möbler, Hyllor

Rum 3

Hyllsystem 1950-tal

Budhistorik (11 bud)
2284642
2 800
2284654
2 600
2284642
2 400
2284640
2284635

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.