Roland Svensson färglitografi

356301

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Gistgården, Gillöga", signerad Roland S, 149/180, färglitografi, ca 22 x 65 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Tavelvagn 28

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (14 bud)
2277342
2 400
2279816
2277342
2279595
1 900
2277342
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.