Roland Svensson - Svenska Högarnas fyrplats 1974

356300

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Svenska Högarnas fyrplats", signerad och daterad Roland S, 1974, H.C XXX/VI, färglitografi, ca 30 x 45 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Tavelvagn 28

Budhistorik (12 bud)
2281099
2280654
2 800
2281098
2 800
2280654
2 600
2280572
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.