Roland Svensson färglitografi

356299

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Segel och sommar", signerad Roland S, 73/350, färglitografi, ca 39 x 53 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Tavelvagn 28

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (14 bud)
2281107
2280816
2280814
1 600
2279551
2279548
1 300

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.