Anders Palmér

356295

ANDERS PALMÉR (född 1958): Landskap med gård, signerad Palmér, olja på duk, 110x135 cm

Rum 5

Anders Palmér

Budhistorik (8 bud)
2282722
6 400
2281426
6 200
2269335
6 000
2269330
5 200
2268698
5 000

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.