Roland Svensson färglitografi

356279

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sandhamnshålet i vinterskrud", signerad Roland S., sista p.t Dec 1983, ca 31 x 46 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Med dedikation

Tavelvagn 32

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (13 bud)
2280651
3 200
2280571
2280451
2 800
2277339
2 600
2280449
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.