Roland Svensson färglitografi

356277

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "En sommarnatt i Lilla Nassa", signerad Roland S, HC XLV/L, färglitografi, ca 28 x 48 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Med dedikation

Tavelvagn 28

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (13 bud)
2281088
3 200
2280933
2281087
2 800
2280933
2 600
2280785
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.