Roland Svensson Vinterbåten

356275

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vinterbåten", signerad och numrerad Roland S. pt 62, färglitografi, ca 42 x 33 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Med gåvodedikation

Tavelvagn 28

Roland Svensson Vinterbåten

Budhistorik (23 bud)
2281033
9 400
2278901
9 200
2281032
9 200
2278901
9 000
2280895
8 800

Slutpris SEK:
9 400
947 EUR, 1 075 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.