Kistor

356271

KISTOR, 3 st, 1800-tal, bemålat trä samt metallbeslag, ena kistan daterad 1818, höjd 31, 62x37 respektive höjd 31, 93x47 cm

Torrsprickor, skador, den största kistan utan nycklar

Diverse

Rum 2

Kistor

Budhistorik (8 bud)
2284148
600
2284153
600
2284148
550
2284079
500
2283966
450

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.