Roland Svensson litografi

356270

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Gillöga-Vikmanshyttan", signerad Roland S,p.t, jan 14978, litografi, ca 42 x 55 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Med dedikation

Fack 54

Roland Svensson  litografi
Budhistorik (6 bud)
2284128
550
2284134
500
2284128
450
2281026
2272303

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.