Roland Svensson färglitografi

356266

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Albatrossen", signerad Roland S, färglitografi, pt 1969, ca 32 x 44 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Tavelvagn 28

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (6 bud)
2281166
550
2281118
500
2281090
450
2281090
2274154

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.