Roland Svensson akvarell

356264

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Stoltenhoff Island, Tristan da Cunha, South Atlantic Ocean", signerad och daterad Roland S 1970, akvarell med täckvitt, ca 25 x 44,5 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Tavelvagn 32

Roland Svensson akvarell
Budhistorik (9 bud)
2281157
2281155
2281141
1 900
2281128
1 800
2281127
1 600

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.