Prejlyktor 5 st

356263

PREJLYKTOR, 5 st, 1900-tal, bemålad plåt, färgat glas, höjd ca 13-33 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage, skador

Diverse

Rum 2

Prejlyktor 5 st

Budhistorik (5 bud)
2283050
500
2283878
450
2283050
2280560
2268413

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.