Roland Svensson färglitografi

356260

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Johnnie Repettos frontgarden. Tristan da Cunha.", signerad Roland S. pt-76, 48 x 35 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Tavelvagn 28

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (6 bud)
2280969
1 800
2280958
1 600
2279440
2277002
2277000
550

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.