Mått

356253

MÅTT, VÅGPLATTOR, 4 st., 1800-tal, krönt, bemålat trä med järnbeslag, måttets mått är höjd 50, 55x55 cm, plattornas mått är 50x50 cm
PROVENIENS: Tullverket

Diverse

Rum 4

Mått

Budhistorik (2 bud)

2282790
2267835

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.