Vikter i mässing

356252

VIKTSATSER, STÄLL, mässing, 1800/1900-tal, stämplade med kronor, största måttet 5 kilogram, höjd ca 1,5-13,5 cm totallängd ca 56 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage

Diverse, Nautica/Technica

Monter 1

Vikter i mässing

Budhistorik (28 bud)
2284467
2284463
2 800
2284447
2 600
2284456
2 600
2284447
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.