Roland Svensson färglitografi

356250

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Söndag på isen, Möja", färglitografi, signerad Roland S, HC X/XXXV, bildmått ca 43 x 57 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Oglasad ram, något fläckig yta

Tavelvagn 28

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (8 bud)
2280663
1 600
2280662
2280661
1 400
2280660
1 300
2280659

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.