Roland Svensson litografi

356249

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Oktoberkväll", signerad och daterad Roland. S, 133/350, färglitografi, ca 20 x 24 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Tavelvagn 32

Roland Svensson litografi
Budhistorik (18 bud)
2280935
2279082
1 400
2280934
1 400
2279082
1 300
2279051

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.