Våg

356248

VÅG, mässing, 1900-talets första del, fodral i mahogny, totalhöjd inkl. fodral ca 34 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage, skador, knopp på låda saknas

Diverse, Nautica/Technica

Rum 2

Våg

Budhistorik (7 bud)
2284550
600
2284458
550
2283420
500
2282735
450
2282900

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.