Lyktor

356246

PREJLYKTOR, 3 st, tidigt 1900-tal, bemålad plåt, färgat glas, höjd ca 33-34 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage, färgbortfall

Belysning, Bordslampor, Nautica/Technica

Rum 2

Lyktor

Budhistorik (18 bud)
2284819
2284786
2284817
950
2284786
900
2284697
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.