Roland Svensson färglitografi

356244

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Marsmorgon Tornö", signerad Roland S, 102/250, färglitografi, ca 55 x 43 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Med dedikation

Tavelvagn 28

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (19 bud)
2280976
2280975
1 900
2280806
1 800
2278451
1 700
2278451

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.