Roland Svensson Söndagsmorgon

356241

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Söndagsmorgon", signerad och daterad Roland S , 7/20 org.lito med krita, ca 46 x 40 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Märkt "1940"

Tavelvagn 28

Roland Svensson Söndagsmorgon
Budhistorik (7 bud)
2278932
3 400
2280998
3 200
2278932
2 400
2277323
2275899
550

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.