Roland Svensson färglitografi

356239

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarnatt Gillöga", signerad Roland S, hc X/4, färglitografi, ca 32 x 60 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Tavelvagn 28

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (11 bud)
2280972
2278951
1 900
2280971
1 900
2278951
1 800
2280966
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.