Brännjärn

356236

BRÄNNJÄRN, 7 st, gjutjärn, 1800-tal, "Luleå", "Kongelfs Distr.", "Helsingborg", "G.W. Götherström", "L. Krona", "Svensk Egendom", "Halmstads Distr", längd ca 46-82 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage

Diverse

Rum 17

Brännjärn
Budhistorik (9 bud)
2282840
2268913
2268913
900
2273385
850
2268913

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.