Roland Svensson färglitografi

356235

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Menföresbåten", signerad Roland S, färglitografi, ca 32 x 25,5 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Något gulnad

Tavelvagn 32

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (3 bud)

2280990
2280871
2271026

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.