Handloggar

356229

HANDLOGGAR, 2 st, 1800-/1900-tal, en bemålad i rött, längd ca 32 resp 48 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage, sprickor

Diverse, Nautica/Technica, Allmoge

Rum 2

Handloggar

Budhistorik (13 bud)
2283493
2283077
750
2282352
700
2280575
650
2279786
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.