Mikroskop

356228

MIKROSKOP, 1900-talets senare del, Axel Lundqvist AB Stockholm PA Nordstedt och Söner Stockholm, i etuier, totalhöjd inkl. etuier ca 40 resp 34 cm
PROVENIENS: Tullverket

Diverse, Nautica/Technica

Monter 1

Mikroskop

Budhistorik (18 bud)
2285058
1 600
2284995
2284730
1 400
2284991
1 400
2284730
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.