Kassakista

356226

KASSAKISTA, 1800-tal, järn, med 2 bärhandtag, höjd 50, 60x45 cm, nyckel medföljer
PROVENIENS: Tullverket

Bruksslitage

Diverse

Rum 4

Kassakista

Budhistorik (30 bud)
2283374
5 400
2283348
5 200
2283371
5 000
2283348
3 800
2283334
3 600

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.