Kikare

356223

TUBKIKARE, mässing, 1800-tal, delvis läderbeklädd, längd ca 68 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage, skador

Diverse, Nautica/Technica

Monter 31

Kikare

Budhistorik (14 bud)
2283167
1 700
2282788
1 600
2283165
2282788
1 400
2277626
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.