Kassaskåp

356216

KASSASKÅP, 1800-tal, järn, höjd 50, 40x35 cm, nyckel medföljer
PROVENIENS: Tullverket

Senare bemålning, bruksslitage

Diverse

Rum 4

Kassaskåp

Budhistorik (17 bud)
2283278
2283237
2 800
2282919
2 600
2282691
2 400
2282407

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.