Roland Svensson färglitografi

356212

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Pelarsommar", signerad Roland S, 38/250, färglitografi, ca 33 x 42 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Tavelvagn 32

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (12 bud)
2281045
3 800
2280676
3 600
2280649
3 400
2280648
3 200
2280643

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.