Roland Svensson färglitografi

356209

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Islossning i Storskärgården", signerad och daterad Roland S 84, EA, färglitografi, bildmått ca 37 x 50 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Med dedikation

Tavelvagn 28

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (10 bud)
2281191
1 700
2278995
1 600
2281189
2278995
1 400
2281185
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.