Kassakista

356206

KASSAKISTA, 1800-tal, järn, med 2 bärhandtag, höjd 50, 60x45 cm
PROVENIENS: Tullverket

Bruksslitage, nyckel saknas

Diverse

Rum 2

Kassakista

Budhistorik (12 bud)
2283778
1 900
2283296
1 800
2283775
1 800
2283296
2283242

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.