Kassakista

356204

KASSAKISTA, 1800-tal, järn, med 2 bärhandtag, höjd 50, 60x45 cm
PROVENIENS: Tullverket

Senare bemålning, bruksslitage, nyckel saknas

Diverse

Rum 2

Kassakista

Budhistorik (7 bud)
2284880
2284209
2284005
500
2284004
450
2284003

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.