Lanterna

356202

LANTERNA, plåt och koppar, bemålad, CM Hammar Göteborg, höjd ca 40 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage

Diverse, Belysning, Nautica/Technica

Rum 2

Lanterna

Budhistorik (9 bud)
2285143
650
2284292
600
2283559
550
2284291
550
2283559
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.