Kassakista

356201

KASSAKISTA, 1800-tal, järn, med 2 bärhandtag, höjd 50, 60x45 cm
PROVENIENS: Tullverket

Senare bemålning, nyckel saknas

Diverse

Rum 4

Kassakista

Budhistorik (12 bud)
2283322
1 900
2283288
1 800
2283288
1 700
2283321
1 600
2283288

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.